Route: Krakow - Kołobrzeg
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Fri, 2 Aug
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Kraków Główny | 10:44 | 0 | |
2. Miechów | 11:11 | 11:13 | 39 |
3. Wloszczowa Polnoc | 11:49 | 11:51 | 107 |
4. Opoczno Południe | 12:20 | 12:22 | 179 |
5. Tomaszów Mazowiecki | 12:48 | 12:52 | 210 |
6. Koluszki | 13:12 | 13:13 | 242 |
7. Skierniewice | 13:34 | 13:35 | 283 |
8. Żyrardów | 13:47 | 13:48 | 311 |
9. Warszawa Zachodnia | 14:09 | 14:10 | 359 |
10. Warszawa Centralna | 14:16 | 14:45 | 363 |
11. Warszawa Wschodnia | 14:51 | 14:54 | 369 |
12. Legionowo | 15:07 | 15:09 | 392 |
13. Nowy Dwór Mazowiecki | 15:18 | 15:20 | 410 |
14. Ciechanów | 15:49 | 15:50 | 473 |
15. Mława | 16:06 | 16:07 | 511 |
16. Działdowo | 16:17 | 16:19 | 532 |
17. Iława Główna | 16:51 | 16:53 | 599 |
18. Prabuty | 17:10 | 17:19 | 637 |
19. Malbork | 17:39 | 17:41 | 677 |
20. Tczew | 17:53 | 17:54 | 699 |
21. Gdańsk Główny | 18:10 | 18:13 | 736 |
22. Gdańsk Wrzeszcz | 18:17 | 18:18 | 741 |
23. Gdańsk Oliwa | 18:22 | 18:24 | 746 |
24. Sopot | 18:28 | 18:29 | 751 |
25. Gdynia Główna | 18:39 | 19:02 | 763 |
26. Rumia | 19:12 | 19:13 | 776 |
27. Wejherowo | 19:23 | 19:25 | 790 |
28. Lębork | 19:52 | 20:14 | 829 |
29. Słupsk | 20:55 | 21:06 | 887 |
30. Sławno | 21:22 | 21:23 | 918 |
31. Koszalin | 21:51 | 21:53 | 963 |
32. Ustronie Morskie | 22:19 | 22:20 | 996 |
33. Kołobrzeg | 22:32 | 1011 |
May-2024
01.05. | 02.05. | 03.05. | 04.05. | 05.05. | ||
06.05. | 07.05. | 08.05. | 09.05. | 10.05. | 11.05. | 12.05. |
13.05. | 14.05. | 15.05. | 16.05. | 17.05. | 18.05. | 19.05. |
20.05. | 21.05. | 22.05. | 23.05. | 24.05. | 25.05. | 26.05. |
27.05. | 28.05. | 29.05. | 30.05. | 31.05. |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |