Route: Krakow - Kołobrzeg
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Fri, 7 Jun
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Kraków Główny | 10:42 | 0 | |
2. Miechów | 11:12 | 11:23 | 39 |
3. Wloszczowa Polnoc | 11:59 | 12:03 | 107 |
4. Opoczno Południe | 12:32 | 12:35 | 179 |
5. Tomaszów Mazowiecki | 13:01 | 13:04 | 210 |
6. Koluszki | 13:24 | 13:36 | 242 |
7. Skierniewice | 13:56 | 13:57 | 283 |
8. Żyrardów | 14:09 | 14:10 | 311 |
9. Grodzisk Mazowiecki | 14:18 | 14:19 | 328 |
10. Warszawa Gdańska | 14:42 | 14:47 | 365 |
11. Legionowo | 14:59 | 15:00 | 385 |
12. Nowy Dwór Mazowiecki | 15:09 | 15:11 | 403 |
13. Ciechanów | 15:41 | 15:42 | 466 |
14. Mława | 15:58 | 15:59 | 504 |
15. Działdowo | 16:08 | 16:09 | 525 |
16. Iława Główna | 16:40 | 16:42 | 592 |
17. Prabuty | 16:59 | 17:00 | 630 |
18. Malbork | 17:19 | 17:20 | 670 |
19. Tczew | 17:31 | 17:32 | 692 |
20. Gdańsk Główny | 17:48 | 17:51 | 729 |
21. Gdańsk Wrzeszcz | 17:55 | 17:57 | 734 |
22. Gdańsk Oliwa | 18:01 | 18:03 | 739 |
23. Sopot | 18:06 | 18:08 | 744 |
24. Gdynia Główna | 18:17 | 18:24 | 756 |
25. Rumia | 18:35 | 18:36 | 769 |
26. Wejherowo | 18:45 | 18:46 | 783 |
27. Lębork | 19:13 | 19:15 | 822 |
28. Słupsk | 20:01 | 20:09 | 880 |
29. Sławno | 20:26 | 20:30 | 911 |
30. Koszalin | 21:06 | 21:10 | 956 |
31. Ustronie Morskie | 21:36 | 21:37 | 989 |
32. Kołobrzeg | 21:49 | 1004 |
May-2024
01.05. | 02.05. | 03.05. | 04.05. | 05.05. | ||
06.05. | 07.05. | 08.05. | 09.05. | 10.05. | 11.05. | 12.05. |
13.05. | 14.05. | 15.05. | 16.05. | 17.05. | 18.05. | 19.05. |
20.05. | 21.05. | 22.05. | 23.05. | 24.05. | 25.05. | 26.05. |
27.05. | 28.05. | 29.05. | 30.05. | 31.05. |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |