Route: Prague - Warsaw
Carrier: České dráhy, a.s.
Route and schedule for: Thu, 20 Jun
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Praha hl.n. | 21:00 | 0 | |
| |||
2. Kolín | 21:38 | 21:38 | 68 |
3. Pardubice hl.n. | 22:11 | 22:11 | 115 |
4. Česká Třebová | 22:53 | 22:53 | 177 |
5. Olomouc hl.n. | 23:45 | 23:45 | 260 |
6. Ostrava-Svinov | 00:46 | 00:46 | 346 |
7. Ostrava hl.n. | 00:54 | 00:54 | 353 |
8. Bohumín nádraží | 01:01 | 03:45 | 364 |
9. Zebrzydowice | 04:05 | 04:06 | 388 |
10. Czechowice Dziedzice | 04:40 | 04:41 | 422 |
11. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 05:01 | 05:02 | 446 |
12. Kraków Główny | 06:10 | 06:17 | 511 |
13. Miechów | 06:47 | 06:48 | 550 |
14. Wloszczowa Polnoc | 07:25 | 07:26 | 618 |
15. Opoczno Południe | 07:51 | 07:52 | 690 |
16. Warszawa Zachodnia | 08:45 | 08:47 | 820 |
17. Warszawa Centralna | 08:53 | 09:00 | 824 |
18. Warszawa Wschodnia | 09:06 | 830 |