Itinerario: Oświęcim - Katowice
Trasportatore: Koleje Śląskie
Percorso e programma per: Sun, 26 May
Fermata | Arr. | Part. | Km |
---|---|---|---|
1. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 05:30 | 0 | |
2. Nowy Bierun | 05:36 | 05:36 | 5 |
3. Chełm Śląski | 05:42 | 05:43 | 10 |
4. Imielin | 05:49 | 05:49 | 15 |
5. Myslowice Kosztowy | 05:53 | 05:54 | 20 |
6. Myslowice Brzezinka | 05:58 | 05:58 | 24 |
7. Myslowice Brzeczkow. | 06:01 | 06:01 | 27 |
8. Myslowice | 06:04 | 06:05 | 29 |
9. Katowice Szopienice Południowe | 06:11 | 06:11 | 38 |
10. Katowice Zawodzie | 06:14 | 06:14 | 42 |
11. Katowice | 06:19 | 46 |