Itinerario: Oświęcim - Racibórz
Transportista: Koleje Malopolskie sp. z o.o.
Ruta y horario para: Fri, 31 May
Parada | Llega | Sale | Km |
---|---|---|---|
1. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 20:49 | 0 | |
2. Nowy Bierun | 20:55 | 20:56 | 5 |
3. Chełm Śląski | 21:02 | 21:03 | 10 |
4. Imielin | 21:08 | 21:09 | 15 |
5. Myslowice Kosztowy | 21:12 | 21:13 | 20 |
6. Myslowice Brzezinka | 21:17 | 21:17 | 24 |
7. Myslowice Brzeczkow. | 21:20 | 21:20 | 27 |
8. Myslowice | 21:23 | 21:24 | 29 |
9. Katowice Szopienice Południowe | 21:30 | 21:30 | 38 |
10. Katowice Zawodzie | 21:33 | 21:33 | 42 |
11. Katowice | 21:38 | 46 |