Itinerario: Oświęcim - Katowice
Transportista: Koleje Śląskie
Ruta y horario para: Tue, 28 May
Parada | Llega | Sale | Km |
---|---|---|---|
1. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 10:55 | 0 | |
2. Nowy Bierun | 11:01 | 11:01 | 5 |
3. Chełm Śląski | 11:07 | 11:08 | 10 |
4. Imielin | 11:13 | 11:14 | 15 |
5. Myslowice Kosztowy | 11:17 | 11:18 | 20 |
6. Myslowice Brzezinka | 11:22 | 11:22 | 24 |
7. Myslowice Brzeczkow. | 11:25 | 11:25 | 27 |
8. Myslowice | 11:28 | 11:30 | 29 |
9. Katowice Szopienice Południowe | 11:36 | 11:36 | 38 |
10. Katowice Zawodzie | 11:39 | 11:39 | 42 |
11. Katowice | 11:44 | 46 |