Route: Olsztyn - Krakow
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Wed, 14 Aug
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Olsztyn Główny | 19:26 | 0 | |
2. Olsztyn Zachodni | 19:29 | 19:30 | 3 |
3. Ostróda | 19:55 | 19:56 | 46 |
4. Iława Główna | 20:15 | 20:16 | 80 |
5. Działdowo | 20:46 | 20:47 | 147 |
6. Mława | 20:56 | 20:57 | 168 |
7. Ciechanów | 21:11 | 21:12 | 206 |
8. Nowy Dwór Mazowiecki | 21:43 | 21:44 | 269 |
9. Legionowo | 21:52 | 21:53 | 287 |
10. Warszawa Wschodnia | 22:06 | 22:09 | 310 |
11. Warszawa Centralna | 22:15 | 22:20 | 316 |
12. Warszawa Zachodnia | 22:24 | 22:26 | 320 |
13. Grodzisk Mazowiecki | 22:41 | 22:42 | 352 |
14. Opoczno Południe | 23:22 | 23:23 | 458 |
15. Wloszczowa Polnoc | 23:50 | 23:51 | 530 |
16. Miechów | 00:28 | 00:29 | 598 |
17. Kraków Główny | 01:00 | 637 |
May-2024
01.05. | 02.05. | 03.05. | 04.05. | 05.05. | ||
06.05. | 07.05. | 08.05. | 09.05. | 10.05. | 11.05. | 12.05. |
13.05. | 14.05. | 15.05. | 16.05. | 17.05. | 18.05. | 19.05. |
20.05. | 21.05. | 22.05. | 23.05. | 24.05. | 25.05. | 26.05. |
27.05. | 28.05. | 29.05. | 30.05. | 31.05. |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |