Itinerario: Oświęcim - Racibórz
Trasportatore: Koleje Malopolskie sp. z o.o.
Percorso e programma per: Wed, 5 Jun
Fermata | Arr. | Part. | Km |
---|---|---|---|
1. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 15:48 | 0 | |
2. Nowy Bierun | 15:54 | 15:54 | 5 |
3. Chełm Śląski | 16:00 | 16:01 | 10 |
4. Imielin | 16:07 | 16:07 | 15 |
5. Myslowice Kosztowy | 16:11 | 16:11 | 20 |
6. Myslowice Brzezinka | 16:15 | 16:16 | 24 |
7. Myslowice Brzeczkow. | 16:18 | 16:19 | 27 |
8. Myslowice | 16:22 | 16:23 | 29 |
9. Katowice Szopienice Południowe | 16:29 | 16:29 | 38 |
10. Katowice Zawodzie | 16:32 | 16:32 | 42 |
11. Katowice | 16:37 | 46 |