Itinerario: Oświęcim - Racibórz
Trasportatore: Koleje Malopolskie sp. z o.o.
Percorso e programma per: Mon, 3 Jun
Fermata | Arr. | Part. | Km |
---|---|---|---|
1. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 17:43 | 0 | |
2. Nowy Bierun | 17:49 | 17:49 | 5 |
3. Chełm Śląski | 17:55 | 17:56 | 10 |
4. Imielin | 18:02 | 18:02 | 15 |
5. Myslowice Kosztowy | 18:06 | 18:07 | 20 |
6. Myslowice Brzezinka | 18:11 | 18:11 | 24 |
7. Myslowice Brzeczkow. | 18:14 | 18:14 | 27 |
8. Myslowice | 18:17 | 18:18 | 29 |
9. Katowice Szopienice Południowe | 18:24 | 18:24 | 38 |
10. Katowice Zawodzie | 18:27 | 18:27 | 42 |
11. Katowice | 18:32 | 46 |