Itinéraire: Oświęcim - Sędziszów
Transporteur: Koleje Malopolskie sp. z o.o.
Itinéraire et horaire pour: Mon, 3 Jun
L'arrêt | Arr. | Dép. | Km |
---|---|---|---|
1. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 11:31 | 0 | |
2. Dwory Oświęcim | 11:40 | 11:40 | 8 |
3. Wlosienica | 11:44 | 11:45 | 13 |
4. Przeciszow | 11:48 | 11:49 | 17 |
5. Zator Park Rozrywki | 11:51 | 11:52 | 21 |
6. Zator(PL) | 11:53 | 11:54 | 24 |
7. Skawina | 12:31 | 12:32 | 58 |
8. Kraków Bonarka | 12:48 | 12:48 | 71 |
9. Kraków Zabłocie | 12:52 | 12:53 | 74 |
10. Kraków Główny | 12:58 | 13:20 | 77 |
11. Kraków Batowice | 13:25 | 13:26 | 84 |
12. Miechów | 14:00 | 14:00 | 117 |
13. Sędziszów | 14:22 | 146 |