Itinerario: Oświęcim - Katowice
Transportista: Koleje Śląskie
Ruta y horario para: Fri, 17 May
Parada | Llega | Sale | Km |
---|---|---|---|
1. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 08:57 | 0 | |
2. Nowy Bierun | 09:03 | 09:03 | 5 |
3. Chełm Śląski | 09:09 | 09:10 | 10 |
4. Imielin | 09:15 | 09:16 | 15 |
5. Myslowice Kosztowy | 09:19 | 09:21 | 20 |
6. Myslowice Brzezinka | 09:25 | 09:25 | 24 |
7. Myslowice Brzeczkow. | 09:28 | 09:28 | 27 |
8. Myslowice | 09:31 | 09:33 | 29 |
9. Katowice Szopienice Południowe | 09:38 | 09:39 | 38 |
10. Katowice Zawodzie | 09:41 | 09:42 | 42 |
11. Katowice | 09:46 | 46 |