Itinerario: Oświęcim - Katowice
Transportista: Koleje Malopolskie sp. z o.o.
Ruta y horario para: Wed, 5 Jun
Parada | Llega | Sale | Km |
---|---|---|---|
1. Dworzec Kolejowy Oświęcim | 14:41 | 0 | |
2. Nowy Bierun | 14:47 | 14:47 | 5 |
3. Chełm Śląski | 14:53 | 14:54 | 10 |
4. Imielin | 15:00 | 15:00 | 15 |
5. Myslowice Kosztowy | 15:04 | 15:04 | 20 |
6. Myslowice Brzezinka | 15:08 | 15:09 | 24 |
7. Myslowice Brzeczkow. | 15:11 | 15:12 | 27 |
8. Myslowice | 15:15 | 15:16 | 29 |
9. Katowice Szopienice Południowe | 15:22 | 15:22 | 38 |
10. Katowice Zawodzie | 15:25 | 15:25 | 42 |
11. Katowice | 15:30 | 46 |