Route: Bielsko-Biała - Gdynia
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Sun, 11 Aug
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Bielsko-Biała Główna | 04:13 | 0 | |
2. Czechowice Dziedzice | 04:23 | 04:24 | 12 |
3. Pszczyna | 04:33 | 04:34 | 22 |
4. Tychy | 04:51 | 04:53 | 44 |
5. Katowice | 05:07 | 05:14 | 61 |
6. Sosnowiec Główny | 05:23 | 05:28 | 71 |
7. Będzin Miasto | 05:35 | 05:36 | 76 |
8. Dąbrowa Górnicza | 05:39 | 05:46 | 81 |
9. Zawiercie | 06:02 | 06:03 | 110 |
10. Myszków | 06:10 | 06:12 | 125 |
11. Częstochowa | 06:30 | 06:35 | 161 |
12. Radomsko | 06:58 | 06:59 | 206 |
13. Piotrków Trybunalski | 07:24 | 07:25 | 256 |
14. Łódź Widzew | 08:01 | 08:07 | 305 |
15. Łódź Dąbrowa | 08:13 | 08:13 | 310 |
16. Łódź Chojny | 08:17 | 08:18 | 313 |
17. Łódź Pabianicka | 08:21 | 08:22 | 317 |
18. Łódź Kaliska | 08:25 | 08:29 | 322 |
19. Łódź Zabieniec | 08:34 | 08:35 | 328 |
20. Zgierz | 08:41 | 08:42 | 336 |
21. Ozorków | 08:59 | 09:00 | 358 |
22. Łęczyca | 09:06 | 09:07 | 370 |
23. Kutno | 09:30 | 09:31 | 397 |
24. Włocławek | 10:02 | 10:03 | 459 |
25. Aleksandrów Kujawski | 10:25 | 10:26 | 501 |
26. Toruń Główny | 10:39 | 10:42 | 520 |
27. Solec Kujawski | 10:59 | 11:00 | 553 |
28. Bydgoszcz Wschód | 11:08 | 11:09 | 566 |
29. Bydgoszcz Leśna | 11:13 | 11:14 | 571 |
30. Bydgoszcz Główna | 11:19 | 11:34 | 575 |
31. Laskowice Pomorskie | 12:03 | 12:04 | 635 |
32. Smętowo | 12:22 | 12:22 | 675 |
33. Tczew | 12:44 | 12:49 | 723 |
34. Pruszcz Gdański | 12:59 | 12:59 | 748 |
35. Gdańsk Główny | 13:06 | 13:08 | 762 |
36. Gdańsk Wrzeszcz | 13:12 | 13:13 | 767 |
37. Gdańsk Oliwa | 13:16 | 13:17 | 772 |
38. Sopot | 13:21 | 13:23 | 777 |
39. Gdynia Główna | 13:31 | 789 |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |