Route: Przemyśl - Wrocław
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Fri, 26 Jul
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Przemyśl Gl. | 13:30 | 0 | |
2. Przemyśl Zasanie | 13:33 | 13:34 | 2 |
3. Jarosław | 13:55 | 13:56 | 33 |
4. Przeworsk | 14:05 | 14:06 | 50 |
5. Łańcut | 14:20 | 14:21 | 74 |
6. Rzeszów Główny | 14:32 | 14:35 | 94 |
7. Dębica | 14:57 | 14:58 | 146 |
8. Tarnów | 15:16 | 15:18 | 184 |
9. Bochnia | 15:38 | 15:40 | 231 |
10. Kraków Płaszów | 15:57 | 16:02 | 271 |
11. Kraków Główny | 16:07 | 16:17 | 276 |
12. Katowice | 17:13 | 17:18 | 360 |
13. Zabrze | 17:32 | 17:33 | 381 |
14. Gliwice | 17:40 | 17:48 | 391 |
15. Opole Główne | 18:34 | 18:36 | 471 |
16. Wrocław Główny | 19:21 | 566 |
May-2024
01.05. | 02.05. | 03.05. | 04.05. | 05.05. | ||
06.05. | 07.05. | 08.05. | 09.05. | 10.05. | 11.05. | 12.05. |
13.05. | 14.05. | 15.05. | 16.05. | 17.05. | 18.05. | 19.05. |
20.05. | 21.05. | 22.05. | 23.05. | 24.05. | 25.05. | 26.05. |
27.05. | 28.05. | 29.05. | 30.05. | 31.05. |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |