Route: Krakow - Mockava
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Fri, 26 Jul
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Kraków Główny | 04:50 | 0 | |
2. Miechów | 05:19 | 05:23 | 39 |
3. Wloszczowa Polnoc | 05:59 | 06:00 | 107 |
4. Opoczno Południe | 06:29 | 06:36 | 179 |
5. Warszawa Zachodnia | 07:38 | 07:40 | 309 |
6. Warszawa Centralna | 07:45 | 07:50 | 313 |
7. Warszawa Wschodnia | 07:56 | 08:00 | 319 |
8. Wołomin | 08:17 | 08:18 | 339 |
9. Tłuszcz | 08:28 | 08:29 | 359 |
10. Łochów | 08:40 | 08:41 | 384 |
11. Małkinia | 08:56 | 08:57 | 420 |
12. Czyżew | 09:10 | 09:11 | 449 |
13. Szepietowo | 09:21 | 09:22 | 468 |
14. Łapy | 09:38 | 09:39 | 500 |
15. Bialystok Zielone Wzgorza | 09:54 | 09:55 | 524 |
16. Białystok | 09:59 | 10:30 | 529 |
17. Sokółka | 11:04 | 11:05 | 576 |
18. Dąbrowa Białostocka | 11:28 | 11:29 | 611 |
19. Augustów | 11:57 | 11:58 | 651 |
20. Suwałki | 12:20 | 12:49 | 687 |
21. Trakiszki | 13:17 | 715 |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |