Route: Gdynia - Warsaw
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Wed, 12 Jun
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Gdynia Główna | 15:21 | 0 | |
2. Sopot | 15:29 | 15:30 | 12 |
3. Gdańsk Oliwa | 15:34 | 15:36 | 17 |
4. Gdańsk Wrzeszcz | 15:40 | 15:42 | 22 |
5. Gdańsk Główny | 15:46 | 15:57 | 27 |
6. Tczew | 16:14 | 16:15 | 64 |
7. Malbork | 16:26 | 16:28 | 86 |
8. Prabuty | 16:47 | 16:48 | 126 |
9. Iława Główna | 17:06 | 17:08 | 164 |
10. Działdowo | 17:38 | 17:40 | 231 |
11. Mława | 17:50 | 17:51 | 252 |
12. Ciechanów | 18:06 | 18:08 | 290 |
13. Nowy Dwór Mazowiecki | 18:36 | 18:37 | 353 |
14. Legionowo | 18:46 | 18:48 | 371 |
15. Warszawa Wschodnia | 19:01 | 19:04 | 394 |
16. Warszawa Centralna | 19:10 | 19:12 | 400 |
17. Warszawa Zachodnia | 19:16 | 404 |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |