Route: Hrubieszów - Świnoujście
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Wed, 5 Jun
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Hrubieszów Miasto | 04:03 | 0 | |
2. Werbkowice | 04:14 | 04:15 | 14 |
3. Zamość Wschód | 04:45 | 04:46 | 56 |
4. Zamość Starówka | 04:48 | 04:49 | 58 |
5. Zamość | 04:52 | 04:54 | 61 |
6. Zawada | 05:05 | 05:30 | 71 |
7. Izbica | 05:48 | 05:49 | 95 |
8. Krasnystaw Miasto | 06:01 | 06:02 | 108 |
9. Trawniki | 06:27 | 06:28 | 134 |
10. Swidnik Miasto | 06:44 | 06:45 | 162 |
11. Lublin | 06:54 | 07:23 | 173 |
12. Lublin Zachodni | 07:28 | 07:29 | 179 |
13. Nałęczów | 07:41 | 07:42 | 207 |
14. Puławy Miasto | 07:52 | 07:53 | 231 |
15. Dęblin | 08:04 | 08:05 | 255 |
16. Pilawa | 08:30 | 08:31 | 312 |
17. Otwock | 08:43 | 08:44 | 343 |
18. Warszawa Gdańska | 09:11 | 09:28 | 373 |
19. Sochaczew | 10:06 | 10:07 | 436 |
20. Łowicz Główny | 10:20 | 10:21 | 464 |
21. Kutno | 10:42 | 10:43 | 517 |
22. Koło | 11:05 | 11:06 | 576 |
23. Konin | 11:21 | 11:22 | 608 |
24. Słupca | 11:36 | 11:37 | 642 |
25. Września | 11:49 | 11:50 | 667 |
26. Swarzędz | 12:09 | 12:10 | 708 |
27. Poznan Gl. | 12:29 | 12:45 | 722 |
28. Szamotuly | 13:03 | 13:04 | 760 |
29. Wronki | 13:13 | 13:14 | 782 |
30. Krzyż | 13:33 | 13:34 | 820 |
31. Dobiegniew | 13:47 | 13:48 | 846 |
32. Choszczno | 14:14 | 14:17 | 885 |
33. Stargard Szczecinski | 14:36 | 14:39 | 923 |
34. Szczecin Dąbie | 14:55 | 14:56 | 975 |
35. Szczecin Główny | 15:08 | 15:13 | 964 |
36. Szczecin Dąbie | 15:26 | 15:28 | 975 |
37. Goleniów | 15:44 | 15:45 | 1002 |
38. Wysoka Kamieńska | 16:02 | 16:03 | 1038 |
39. Międzyzdroje | 16:23 | 16:25 | 1071 |
40. Świnoujście | 16:37 | 1089 |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |