Route: Gdynia - Katowice
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Wed, 5 Jun
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Gdynia Główna | 07:00 | 0 | |
2. Sopot | 07:08 | 07:10 | 12 |
3. Gdańsk Oliwa | 07:13 | 07:14 | 17 |
4. Gdańsk Wrzeszcz | 07:18 | 07:19 | 22 |
5. Gdańsk Główny | 07:24 | 07:27 | 27 |
6. Pruszcz Gdański | 07:33 | 07:34 | 41 |
7. Tczew | 07:45 | 07:49 | 66 |
8. Laskowice Pomorskie | 08:29 | 08:31 | 152 |
9. Bydgoszcz Główna | 09:04 | 09:16 | 212 |
10. Bydgoszcz Leśna | 09:20 | 09:21 | 216 |
11. Bydgoszcz Wschód | 09:24 | 09:25 | 221 |
12. Solec Kujawski | 09:33 | 09:34 | 234 |
13. Toruń Główny | 09:52 | 09:54 | 267 |
14. Aleksandrów Kujawski | 10:06 | 10:07 | 286 |
15. Włocławek | 10:27 | 10:28 | 328 |
16. Kutno | 11:01 | 11:08 | 390 |
17. Łęczyca | 11:30 | 11:31 | 417 |
18. Ozorków | 11:38 | 11:38 | 429 |
19. Zgierz | 11:54 | 11:55 | 451 |
20. Łódź Zabieniec | 12:01 | 12:02 | 459 |
21. Łódź Kaliska | 12:07 | 12:09 | 465 |
22. Łódź Chojny | 12:17 | 12:18 | 472 |
23. Łódź Widzew | 12:26 | 12:29 | 479 |
24. Piotrków Trybunalski | 13:04 | 13:05 | 528 |
25. Radomsko | 13:31 | 13:32 | 578 |
26. Częstochowa | 13:55 | 13:57 | 623 |
27. Myszków | 14:14 | 14:15 | 659 |
28. Zawiercie | 14:23 | 14:27 | 674 |
29. Dąbrowa Górnicza | 14:43 | 14:44 | 703 |
30. Będzin Miasto | 14:48 | 14:49 | 708 |
31. Sosnowiec Główny | 14:56 | 14:57 | 713 |
32. Katowice | 15:06 | 723 |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |