Route: Krakow - Mockava
Carrier: PKP Intercity
Route and schedule for: Wed, 5 Jun
Stop | Arr. | Dep. | Km |
---|---|---|---|
1. Kraków Główny | 04:39 | 0 | |
2. Miechów | 05:11 | 05:12 | 39 |
3. Wloszczowa Polnoc | 05:51 | 05:52 | 107 |
4. Opoczno Południe | 06:26 | 06:27 | 179 |
5. Warszawa Zachodnia | 07:32 | 07:35 | 309 |
6. Warszawa Centralna | 07:41 | 07:46 | 313 |
7. Warszawa Wschodnia | 07:52 | 07:55 | 319 |
8. Wołomin | 08:14 | 08:15 | 339 |
9. Tłuszcz | 08:25 | 08:26 | 359 |
10. Łochów | 08:38 | 08:39 | 384 |
11. Małkinia | 08:57 | 08:58 | 420 |
12. Czyżew | 09:12 | 09:13 | 449 |
13. Szepietowo | 09:26 | 09:27 | 468 |
14. Łapy | 09:48 | 09:49 | 500 |
15. Bialystok Zielone Wzgorza | 10:04 | 10:05 | 524 |
16. Białystok | 10:09 | 10:37 | 529 |
17. Sokółka | 11:10 | 11:11 | 576 |
18. Dąbrowa Białostocka | 11:33 | 11:34 | 611 |
19. Augustów | 11:58 | 12:00 | 651 |
20. Suwałki | 12:24 | 12:49 | 687 |
21. Trakiszki | 13:17 | 715 |
Jun-2024
01.06. | 02.06. | |||||
03.06. | 04.06. | 05.06. | 06.06. | 07.06. | 08.06. | 09.06. |
10.06. | 11.06. | 12.06. | 13.06. | 14.06. | 15.06. | 16.06. |
17.06. | 18.06. | 19.06. | 20.06. | 21.06. | 22.06. | 23.06. |
24.06. | 25.06. | 26.06. | 27.06. | 28.06. | 29.06. | 30.06. |